Haber

Oyuncu Berrak Tüzünataç, Altılı Masadan Ayrılan Meral Akşener’i Sert Sözlerle Eleştirdi!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Altı Masa’dan ayrıldıklarını açıkladı. Akşener’in kararının ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Vatandaştan siyasetçiye, gazeteciden ünlüye birçok isim Akşener’i eleştirdi. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç da Akşener’i sert sözlerle eleştirerek isyan etti.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Altılı Tablo’da siyasi partilerin başkanları bir araya geldi ve fikir birliğine varan cumhurbaşkanları, görüşmenin ardından 6 Mart Pazartesi günü adayın açıklanacağını bildirdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ortak aday konusunda anlaşamadığı iddia edildi. Akşener, toplantının ardından Genel Yönetim Kurulu (GİK) üyelerini bilgilendirerek değerlendirmelerini aldı.

Meral Akşener bugün parti genel merkezinde İYİ Parti Altı Masa’da yer alan 5 partinin Kemal Kılıçdaroğlu konusunda anlaştığını ancak Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun isimlerini önerdiğini açıkladı.

Akşener, ‘Biz İYİ Parti olarak; 3 yılı aşkın süredir; sokaklarda, dükkânlarda, meydanlarda sık sık duyarız; milletimizin yoğun bir teveccüh gösterdiğine hemen her yerde şahit olduk; Ve uzun süredir yapılan tüm kamuoyu yoklamalarında; Sayın Erdoğan’a karşı kazandığını net olarak gördüğümüz iki ismin adaylığına ilişkin görüşümüzü bildirdik.

Bu iki isim; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’ydu.’ söz konusu.

6 kişilik masadan ayrılan Akşener’in bu kararı büyük tepkiyle karşılandı. Vatandaştan siyasetçiye, gazeteciden ünlüye birçok isim Akşener’i eleştirdi. O isimlerden biri de oyuncu Berrak Tüzünataç oldu.

Berrak Tüzünataç, Twitter’da yaptığı sert paylaşımlarla isyan çıkardı.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu